عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 36

1,768 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الحي التاسع شارع البستان

    Emak Realestate logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م/حى 3 شرق/ارقى الاحياء /متاح اكتر من دور

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ارضي بجاردن برايم لوكيشن في المراسم

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في بلايا سي شيل و بحرى و سعر مش موجود

    Badr Homes logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٠٣٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها مليون جنيه فقط بتشطيب مميز

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا تاون هاوس كورنر للبيع متشطبه بالكامل

    Smart Step logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥١٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بتراس واسع مفروش للبيع ف الماظة باي

    New Avenue Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٩٧٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل جاهزه للسكن بسعر مميز قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر لسرعه البيع من المالك المباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بناية كاملة - 8 غرف نوم - 8 حمامات للبيع في التوسعات الشمالية - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    بناية كاملة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة 582م مميزة للبيع بالتوسعات الشمالية 6 أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٨٢ متر مربع

    ١٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مفيدا متشطبه و نصف مفروش

    Broker Egypt logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض 1277 م | مباني 900 م | نص تشطيب | موقع متميز

    Properties-Today.com logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع على البحيرة - ديجويا - نيو زايد

    DMG logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس متفرع من مكرم عبيد م 6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمود عوض, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه فوري في ماونتن فيو بكاش 6 مليون

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين و استلم فورا فيلا ريسيل لقطه من المالك مباشر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ١٦٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 1250م سوبر لوكس فى مساكن شيراتون

    Envigo Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة و بجيم خاص و جاكوزي في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م نص تشطيب فى الاندلس العائلى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن متشطبه اقل سعر في السوق

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م نص تشطيب اللوتس الشمالية

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ارضي بجاردن برايم لوكيشن كمبوند مراسم

    Smart Step logo image

استوديو

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة مميزة للبيع في كمبوند سراي Sarai

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بدون اوفر123م علي وايد جاردن في نور بحري صريح

    متصدر

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل فيو لاند سكيب استلام فوري

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع