عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 41

1,783 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه غرفتين ارضي بجاردن 123م+40م

    Waystar Investment logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب تشطيب كامل للبيع في فيفث سكوير

    Properties-Today.com logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن نموذج مميز بجوار الخدمات مباشره

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٢٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م نص تشطيب فى المستثمرين الجنوبية 4

    Envigo Real Estate logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينتي B6 جاردن خاص وايد جاردن كاش

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مساحتها 265 متر بسعر مغري موازي للنحاس

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة التميز و الراقى شقه 300 متر 5 غرف مقفولين

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق التميز و المساحات الكبيرة 300 متر موقع متميز

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فورى متشطبه في مدينتي

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل من المالك دور خامس بحري فيومفتوح.

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 92م بجوار السوق الشرقي بعض التشطيبات

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط جاهزه للسكن الفوري بفيو جاردن

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور من المالك مباشرة مساحة 175 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م نص تشطيب الحى2 بيت الوطن التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    100 م للبيع باقي عليها اقل اقساط متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م نص تشطيب كمبوند ايست بارك حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    إيست بارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م سوبر لوكس كمبوند لؤلؤة التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متبقي عليها مليون 100 الف من المالك المباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م نص تشطيب الاندلس العائلى 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م سوبر لوكس فى المنطقة 9 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في زهراء سيدي عبد الرحمن للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م بفيو البول بكموند الديار ريزيدنس

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مدينتى منفصله 4 غرف تقسيط استلام فورى

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبه فيو جاردن دور تاسع استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع