عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 32

1,768 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سوبر لوكس القرنفل - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سوان ليك باقل مقدم واقل توتال من المالك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٣٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر استلام فوري في اميز كمباوند في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كورنر استلام فوري في اميز لوكيشن في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم لسرعه البيع من المالك مباشره باقساط

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقة 185متر متشطبة بكمبوند ذا سكوير

    views investment logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٠٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع Ready to move كمبوند مفيدا Mivida

    Sonic For Real-Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس متشطبه جاهزة للسكن الفوري

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – النرجس الجديدة – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجلة المعادي 216 عمارات قصيرة 125م

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع 216, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادي شارع السعادة أبراج بدر 145

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الطريق الدائري, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ذات عائد استثماري خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هادئه ومريحة علي بعد خطوات من الشاطئ

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بخصم15% اروما السخنه على الاجون مباشر

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٩٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مفتوح B10 مدينتي تشطيب فاخر وسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    5

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر150م وفيهاتفاوض م المالك

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر متشطبة للبيع دار مصر حدايق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    دار مصر, طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه بالكامل بالاجهزه باقل سعر

    Smart Step logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشره شقه تشطيب كامل كمبوند ذا سكوير

    views investment logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه متشطبه بالكامل بالتكييفات ومطبخ

    Smart Step logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند الباتيو اورو ,

    Brokerage Hub logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161م سوبر لوكس كمبوند الرحاب المرحلة 5

    Envigo Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع من المالك شاليه للبيع فندقى بسعر لقطة

    Step One Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م نص تشطيب فى النرجس فيلات

    Envigo Real Estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م بسعر لن يتكرر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع