عقارات للبيع في التجمع الاول من المالك مباشرة, صفحة 13

1,767 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لقطة للبيع في ماونتن فيو iCity التجمع

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130م بحري صريح متشطبه بالمطبخ ف جنه اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بأرقى مناطق زايد

    Remax Westway logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٣١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة الرحاب طلعت مصطفي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك فيلا للبيع في اويست متشطبه استلام فوري

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار كامل للبيع في الحي السابع الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل متشطب بالكامل بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    قطعة أرض

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار مباشر عالفيو زون 700م بالحي الخامس

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل علي لاندسكيب +الروف

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من المالك متشطبة في مكسيم التجمع Maxim

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    رويال مكسيم, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في Zizinia Gardens بأقل سعر

    Sonic For Real-Estate logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي حمامات السباحه برايم لوكيشن المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى ميڤيدا بوليڤارد مُشطبة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه للسكن فوري علي المفتاح من المالك الاصيل

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م من المالك اصيل متسلمه ومتشطبه علي المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه بحري استلام فوري فيها تفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري عليها تفاوض من المالك اصيل متشطبه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط جاهزه لسكن الفوري | بجانب نادي الصيد

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل مفرةش بالكامل بسعر قابل للتفاوض من المالك

    Property Group logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع من المالك في كمبوند بالم باركس 152م

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بسعر لقطه تقسيمه مميزه استلام فوري

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى نص تشطيب فى الاندلس العائلى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس لقطة للبيع في كمبوند لوروا Les Rois

    Sonic For Real-Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاب M فى ذا كراون - بائع جاد

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى عباس العقاد الرئيسى م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع