فلل و بيوت للبيع بالتقسيط في مصر , صفحة 42

2,154 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن100م استلام فورى متشطبه باطلاله poolقسط

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن100م استلام فورى متشطبه باطلاله poolقسط

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن100م استلام فورى متشطبه باطلاله poolقسط

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن100م استلام فورى متشطبه باطلاله poolقسط

    ستيلا سيدي عبد الرحمن, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند اللون للبيع في نور طلعت مصطفي

    Dastan Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم امتلك فيلا في جولز 6 اكتوبر بالتقسيط ع8 y

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٥٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٢٣١٬٩٧٢ جنيه

    فيلا 239م فيو مفتوح و prime location بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٬٩٠٢٬٠٧٧ جنيه

    باقل سعر فيلا استلام فوري فيو خيالي مفتوح بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240م متشطب ريسيل فى سولانا قسط حتى 6 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٬٦٠٦٬٨٢٠ جنيه

    فيلا كورنر وبحري فيو مفتوح علي lagoon بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا كورنر واخده فيو VIP بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٢٩٧٬٢٢٧ جنيه

    فيلا 516م واخده فيو VIP متشطبه High end بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ١٤٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة بالتقسيط على ٨ سنوات في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع امام بيفرلي هيلز بأقل مقدم

    Property  Hills. logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في زايد الجديده بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص فيلا للبيع في البحر الاحمر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4غرف استلام فوري صف اول اقساط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مجهزه صف اول للبحر للاستلام الفوري و بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    7+

    7+

    ٥٢٠ متر مربع

    ٦٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب علي 10 سنوات | عرض جديد !

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع15سنه, فيلا متشطبه ف طلالة نيو هليوبوليس

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ع12 سنه امتلك فيلا 239م ف Elm Tree park

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبيع من اوراسكوم فى الجونة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا 315 متر 4 غرف للبيع في سعاده استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7 غرف للبيع ريسيل في سعاده دايركت علي الاجون

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

تمتع بمرونة السداد لفلل للبيع بالتقسيط في مصر

تبدأ رحلة البحث عن العقار المناسب بالأخذ في الاعتبار العديد من العوامل، ومن أبرزها وجود خيارات سداد مرنة تناسب القدرة الشرائية. في مصر، يتجه الكثير من الأفراد نحو البيع بالتقسيط كأحد الحلول المثلى التي تساعدهم على شراء العقار الذي يرغبون فيه دون الحاجة لدفع المبلغ الكامل مقدمًا. هذا الخيار ليس مقتصرًا على الشقق فقط، بل يمتد ليشمل الفلل أيضًا، وخاصة لأولئك الذين يبحثون عن بيئة سكنية متميزة تناسب طموحاتهم وتحقق لهم الراحة والأمان.

لماذا عليك البحث عن فلل للبيع في مصر بالتقسيط؟

بالتأكيد، تعتبر الفلل من العقارات المرغوبة بشدة بالنسبة للكثير من الأفراد، فهي توفر مساحات واسعة، وخصوصية عالية، وبيئة هادئة بعيدة عن زحام المدينة. إذا كنت ترغب في الانتقال للعيش بفيلا، فالبيع بالتقسيط قد يكون الحل المناسب لك. فهو يتيح لك الفرصة لشراء الفيلا التي ترغب فيها دون أن تشعر بالضغط المالي الذي قد يترتب على الدفع الفوري للمبلغ الكامل.

مناطق عديدة راقية في مصر، وتتميز بوجود العديد من الفلل الفاخرة التي تتنوع في التصميمات والمساحات. فرصة البيع بالتقسيط تجعل الحلم أقرب من أن يصبح حقيقة. فالأقساط الميسرة والمدد الطويلة تسهل على المشتري القدرة على تحمل التكاليف.

تنوع الخيارات المتاحة لفلل للبيع في مصر بالتقسيط

مصر غنية بالخيارات العقارية، وهو ما ينعكس في تنوع الفلل المتاحة للبيع بالتقسيط. من الفلل الفاخرة ذات التصميم الحديث في القاهرة الجديدة و6 أكتوبر، إلى الفلل ذات التصميم الكلاسيكي والتشطيب المتواضع. هذا التنوع يمنح المشترين القدرة على اختيار الفيلا المناسبة التي تلبي احتياجاتهم ومتطلباتهم المالية.

- فلل بالتقسيط في طريق الواحات

- فلل بالتقسيط في محافظة البحر الأحمر