فلل و بيوت للبيع بالتقسيط في السويس

12 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام متشطبه بموقع مميز بالتقسيط 5س

    Tradmark Real Estate logo image

    كورونادو بيتش, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٩١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالتكيفات للبيع في ازها بجوار الجلالة

    Property  Hills. logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    7

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5%توين هاوس بوول بالتقسيط على 8 سنوات

    Square real estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو توين هاوس بأقل مقدم 10% سي فيو باميز موقع

    Square real estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مليون واستلم فيلا متشطبة ع البحر المونت جلال

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى فرصة فيلا صف أول بحر فى لافيستا فوري بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 9سنوات لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قريه ذا جروف توين هاوس للبيع استلام فوري بالتقسيط

    Property Hills  One logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا6العين السخنة فيلا للبيع استلام فوري اقساط

    Property Hills  One logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 10% فيلا استلام فوري باميز موقع سي فيو

    Square real estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالتقسيط بسعر مميز بمنتجع المونت جلالة

    Arsam Real-estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى السخنة بالتقسيط على 9 سنوات

    Impact Investments logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٣١٬٠٨٩ جنيه/متر مربع