فلل و بيوت للبيع بالتقسيط في مصر , صفحة 33

2,153 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ١٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري جاهزة للسكن للبيع في استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقة فىla verde بأقل سعر وقسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع كمبوند هايد بارك,

    Brokerage Hub logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه استلام فوري متشطبه من ماونتبن فيو - مبني

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بموقع مميز مساحه 320م بالتقسيط

    Tradmark Real Estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٩٦٬٥٥٠ جنيه

    للبيع اس فيلا بفيو مفتوح في كمبوند سراي-بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فى كمبوند ذا مارك بالتقسيط على 12سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ديجويا فيو بحيرات للبيع بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣٥٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاجاهزةللسكن للبيع في باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالتقسيط في ليك فيو بوتيك

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس فيو بانورامي مكادي هايتس | ريسيل

    Evergreen Properties logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في One33 اركان بالم تقسيط علي 9 سنين

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط في نورQ1 علي فيو جاردن والميدان 195م

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بالتقسيط علي 15 سمه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | أقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس sea viewتشطيب فندقى مفروش بالكامل للبيع

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع و تشطيب راقي للبيع توين هاوس جولف فيو

    Square real estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع 175م بكمبوند سعادة بمقدم 5% فقط

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز في اكتوبر بالتقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده فيلا للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه للبيع بموقع متميز في التجمع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة متشطبة صف اول علي البحر للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا مستقلة بالتقسيط موقع مميز في بالم هيلز

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٨ متر مربع

    ١٠٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

تمتع بمرونة السداد لفلل للبيع بالتقسيط في مصر

تبدأ رحلة البحث عن العقار المناسب بالأخذ في الاعتبار العديد من العوامل، ومن أبرزها وجود خيارات سداد مرنة تناسب القدرة الشرائية. في مصر، يتجه الكثير من الأفراد نحو البيع بالتقسيط كأحد الحلول المثلى التي تساعدهم على شراء العقار الذي يرغبون فيه دون الحاجة لدفع المبلغ الكامل مقدمًا. هذا الخيار ليس مقتصرًا على الشقق فقط، بل يمتد ليشمل الفلل أيضًا، وخاصة لأولئك الذين يبحثون عن بيئة سكنية متميزة تناسب طموحاتهم وتحقق لهم الراحة والأمان.

لماذا عليك البحث عن فلل للبيع في مصر بالتقسيط؟

بالتأكيد، تعتبر الفلل من العقارات المرغوبة بشدة بالنسبة للكثير من الأفراد، فهي توفر مساحات واسعة، وخصوصية عالية، وبيئة هادئة بعيدة عن زحام المدينة. إذا كنت ترغب في الانتقال للعيش بفيلا، فالبيع بالتقسيط قد يكون الحل المناسب لك. فهو يتيح لك الفرصة لشراء الفيلا التي ترغب فيها دون أن تشعر بالضغط المالي الذي قد يترتب على الدفع الفوري للمبلغ الكامل.

مناطق عديدة راقية في مصر، وتتميز بوجود العديد من الفلل الفاخرة التي تتنوع في التصميمات والمساحات. فرصة البيع بالتقسيط تجعل الحلم أقرب من أن يصبح حقيقة. فالأقساط الميسرة والمدد الطويلة تسهل على المشتري القدرة على تحمل التكاليف.

تنوع الخيارات المتاحة لفلل للبيع في مصر بالتقسيط

مصر غنية بالخيارات العقارية، وهو ما ينعكس في تنوع الفلل المتاحة للبيع بالتقسيط. من الفلل الفاخرة ذات التصميم الحديث في القاهرة الجديدة و6 أكتوبر، إلى الفلل ذات التصميم الكلاسيكي والتشطيب المتواضع. هذا التنوع يمنح المشترين القدرة على اختيار الفيلا المناسبة التي تلبي احتياجاتهم ومتطلباتهم المالية.

- فلل بالتقسيط في طريق الواحات

- فلل بالتقسيط في محافظة البحر الأحمر