فلل و بيوت للبيع بالتقسيط في مصر , صفحة 28

2,153 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    239م بمقدم 1,2 مليون و أقساط 12 سنه بفيو landscap

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 8 سنين أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم صف أول فيلا متشطبة 4 غرف بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Q2 للبيع بالتقسيط على 14 سنة في مدينة نور

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 375م للبيع في التجمع ب كومباوند سعادة

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330م استلام فوري في التجمع بالتقسيط ع 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في القاهرة الجديدة من بالم هيلز

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا200م ( 3 طوابق ) بتشطيب USL بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500 الف و اقساط 12 سنه فيلا بفيو landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا بالتقسيط 4غرف للبيع في ذا كراون

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% فيلا 212م اقساط 12 سنه ومقدم مليون جنيه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500 الف و اقساط 12 سنه فيلا بفيو landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الجولف بمقدم 5% في سيتي جيت ديار القطرية

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٣٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بمقدم 5,3 استلام قريب في لافيستا سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في التجمع بالتقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بأقل سعر فيKUKUN بالمستقبل بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بلوكيشن مميز للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلتين ستاند ألون في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٦٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بأقل سعر بالتقسيط ١٢ سنه خصم خاص

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلاQ1في مدينة نور علي فيو جاردن والميدان بالتقسيط

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بمقدم10% بالتقسيط ع اطول فترة سداد

    Square Real Estate logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ١١٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز ستاندالون فيلا للبيع بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢١٬١٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك فيلا سي فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

تمتع بمرونة السداد لفلل للبيع بالتقسيط في مصر

تبدأ رحلة البحث عن العقار المناسب بالأخذ في الاعتبار العديد من العوامل، ومن أبرزها وجود خيارات سداد مرنة تناسب القدرة الشرائية. في مصر، يتجه الكثير من الأفراد نحو البيع بالتقسيط كأحد الحلول المثلى التي تساعدهم على شراء العقار الذي يرغبون فيه دون الحاجة لدفع المبلغ الكامل مقدمًا. هذا الخيار ليس مقتصرًا على الشقق فقط، بل يمتد ليشمل الفلل أيضًا، وخاصة لأولئك الذين يبحثون عن بيئة سكنية متميزة تناسب طموحاتهم وتحقق لهم الراحة والأمان.

لماذا عليك البحث عن فلل للبيع في مصر بالتقسيط؟

بالتأكيد، تعتبر الفلل من العقارات المرغوبة بشدة بالنسبة للكثير من الأفراد، فهي توفر مساحات واسعة، وخصوصية عالية، وبيئة هادئة بعيدة عن زحام المدينة. إذا كنت ترغب في الانتقال للعيش بفيلا، فالبيع بالتقسيط قد يكون الحل المناسب لك. فهو يتيح لك الفرصة لشراء الفيلا التي ترغب فيها دون أن تشعر بالضغط المالي الذي قد يترتب على الدفع الفوري للمبلغ الكامل.

مناطق عديدة راقية في مصر، وتتميز بوجود العديد من الفلل الفاخرة التي تتنوع في التصميمات والمساحات. فرصة البيع بالتقسيط تجعل الحلم أقرب من أن يصبح حقيقة. فالأقساط الميسرة والمدد الطويلة تسهل على المشتري القدرة على تحمل التكاليف.

تنوع الخيارات المتاحة لفلل للبيع في مصر بالتقسيط

مصر غنية بالخيارات العقارية، وهو ما ينعكس في تنوع الفلل المتاحة للبيع بالتقسيط. من الفلل الفاخرة ذات التصميم الحديث في القاهرة الجديدة و6 أكتوبر، إلى الفلل ذات التصميم الكلاسيكي والتشطيب المتواضع. هذا التنوع يمنح المشترين القدرة على اختيار الفيلا المناسبة التي تلبي احتياجاتهم ومتطلباتهم المالية.

- فلل بالتقسيط في طريق الواحات

- فلل بالتقسيط في محافظة البحر الأحمر