عقارات للبيع بالتقسيط في طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, صفحة 4

106 عقارات أخرى
  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – توين هاوس فاخر في كمبوند صن كابيتال

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقه 104م في كمبوند شيك بالقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٧٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بكمبوند بجوار المتحف المصري

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٤٧٬٧٥٠ جنيه

    45% Off | Sun Capital Apt | Ready to Move | 10% DP

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام بمقدم 10% وتقسيط حتي 7 سنوات

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن و المعاينة فيو الأهرامات

    Inn Properties logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٧١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس امام الاهرامات استلام فوري واقساط 7

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم تاون هاوس للبيع بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    45% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ٣ غرف في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند راقي بجوار المتحف المصري الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بجاردن بمدينة متكاملة قرب الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 365م استلام فوري تقسيط 5.1م مقدم او 27م كاش

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تقسيط بفيو الاهرامات بمقدم 5.1م

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م أرضي حديقة جاهزة استلام فوري متشطب بالكامل

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة الشقة 185م ڤيو مفتوح بحري

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة الشقة 185م فيو مفتوح

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعة 317 مساحة 185م

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شركه ليفيلز مشروع سولين

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160جاهزة للاستلام بإطلالة حمام سباحة -أفضل سعر

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع