عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 197

17,705 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم في ابراج زيد التجمع علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم فندقية للبيع في ابراج زيد علي 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمدة محددة في ابراج زيد شقة للبيع بمقدم 5%- التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فندقية في زيد التجمع الخامس - 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في ابراج زيد بمقدم 5% - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي متشطب في ابراج زيد - التجمع - 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع في ابراج زيد القاهرة الجديدة- 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط تاون هاوس استلام فوري بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 70متر بفيو بحر في هاسيندا وترز تقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Patio Oro في الجولدن سكوير بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك تاون هاوس سي فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين في سوما باي بخصم لفترة محدودة

    Second Home Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٩٬٧٠٦ جنيه

    استوديو في الكوثر إطلالة حمام سباحة في الغردقة

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٤٥٬٢٩٠ جنيه

    اكتشف الرفاهية – شقة غرفتي نوم في أتلانتس

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٣٦٬٠١٦ جنيه

    في قلب الغردقة امتلك شقتك الآن

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٤٠٬٠٣٨ جنيه

    شقة96 متر غرفة نوم بشاطئ خاص للبيع

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١١٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالفخامة والهدوء على البحر الأحمر

    Second Home Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين داخل مشروع متكامل على البحر الأحمر

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة بحري لوكيشن على النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 15% غرفه فندقيه بعائد دولارى تقسيط زايد BAHJA

    Abrag Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع