عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 193

17,700 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بمدينة نور 67م حجز 2023 للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو بمقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٧٧٬٥٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% قسط 8سنين جاردن شاليه لافيستا 6 سخنه

    Square Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 198 متر مع سوديك متاح تقسيط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار الرحاب بسعر لقطه في التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 371م ارض 700م استلام فوري وقسط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 112م كامل التشطيب + روف مقدم 2.2 مليون

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه مطله على البحر مع خطة تقسيط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف دايركت لاجون بتقسيط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة بأقل سعر فى زايد و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة بأقل سعر فى زايد و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فاخره باطلالة على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 5%اقساط ع 10سنوات لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب High End بجوار Sodic - تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    10% مقدم تقسيط على 9 سنوات فيلا استاندالون فى IRA

    Square Real Estate logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو بمقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    111م دور 5 متشطبه بالتكييفات 10% مقدم وقسط 7 سنين

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أخر تاون هاوس 10% تقسيط على 9سنوات فى كمبوند IRA

    Square Real Estate logo image

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٩٨٬٨٨١ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في مارك ريزورت الغردقة

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤١٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 5 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 5 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع