عقارات للبيع بالتقسيط في الدقهلية

17 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره بمدينه المنصورة الجديدة شقتك جاهزة فعليا

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا TwinHouse بالمنصورة الجديدة في كمبوند زاهيه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥ م كمبوند عوض الله الجديد تقسيط ٤ سنين

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    فيلا

    ١٨٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا (مودرن) في زاهية المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    5

    5

    ٥٠٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    بـ 1,320,000 جنيه تقدر تتعاقد على أكبر مساحة فيلا

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    5

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية فى كمبوند اول مطل بحر بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    ذا بيرل المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مشروع جميله بلازا من الوكيل الحصري دليل المنصوره ا

    Daadour Group logo image

    منطقة جديلة, المنصورة, الدقهلية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    إمتلك فيلا وإستلم فوري فى زاهية المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر استاند الون فيلا في المنصورة الجديدة علي البحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    7

    7

    ٧٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٢٧٬٥٠٠ جنيه

    مشروع جميله بلازا من دعدور جروب

    Daadour Group logo image

    منطقة جديلة, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر للبيع بمدينة مبارك أمام جامعة الأزهر

    المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الطوب الاحمر للبيع بتقسيم البشطمير

    المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٧٢٬١٠٦ جنيه

    اخر فيلا 607م بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    زاهية المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    5

    6

    ٦٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر وحدة فى كومبوند سكنى بالمنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٢٬٤٢٥ جنيه

    فى قلب المنصوره الجديده في اميز كمباوند على البحر

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    ذا بيرل المنصورة الجديدة, المنصورة الجديدة, الدقهلية

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من التابع لمشروع تحيا مصر تقسيط 5سنين

    طلخا, الدقهلية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع