عقارات للبيع بالتقسيط في مصر, صفحة 177

17,702 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجارن للبيع بخصم كبير فوري في كريك تاون

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف ريسيل في سولانا ويست بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات-تلال ب1مليون مقدم10س او كاش14

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    97 هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا تاونهاوس بأرقي موقع نيو جيزة

    Square Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة بجاردن للبيع تشطيب راقي في امبرفيل

    Square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا ستاندالون فيلا لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا تاونهاوس بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا تاون هاوس بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر فيو من جميع الغرف تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي مواقع غرب سوميد بشارع النباتات

    Green City for real estate logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا تاون هاوس بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧١٬١٥٣ جنيه/متر مربع