عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 50

18,026 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٢٩٠٬١٠٠ جنيه

    شاليه في قلب راس الحكمه

    ICONIC logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٣٢٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٣٣٤٬٢٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس صف اول للبحر مجهزه كاملا أفضل سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٤٤٥٬٣٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فاخر استلام خلال سنتين مباشر للبحر

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٧٧٦٬٣٨٠ جنيه

    شاليه مجهز صف اول للاجون بأفضل خطه سداد أقل سعر !!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٨٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلاله مزدوجه مجهز كاملا أفضل خطه سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٢٤٬٥٩٠ جنيه

    أقل سعر في الطرح الجديد فيلا صف اول للبحر سداد مرن

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٦٦٥٬٤٨٠ جنيه

    شاليه فاخر على لاجون و إطلاله بحر أفضل سعر و سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٧٣٣٬٥٢٠ جنيه

    شاليه لقطة في مارينا 8 بقلب العلمين الجديدة

    ICONIC logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر ريسيل في مشروع Marina 8 بقلب العلمين

    ICONIC logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٥٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٩١١٬٠٠٣ جنيه

    شقة 209م الترا سوبر لوكس للبيع داخل The One

    ICONIC logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقلب الشيخ زايد برؤية بانورامية 225م تقسيط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٩١٬٩٥٠ جنيه

    بيتك امام مول العرب متشطب و بتسهيلات لـ 10 سنين

    D.Signature logo image

    شارع اللواء احمد حمدي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧٥٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى اي سيتي ماونتن فيو مقدم 5% على 10 س

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 4 غرف صف اول بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 2 غرف متشطب دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فاخرة 4 غرف بإطلالة مفتوحة بتقسيط 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك توين هاوس دبل فيو بتقسيط على 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع