عقارات للبيع في عين شمس بالتقسيط, صفحة 46

18,019 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 223م حجز قديم تقسيط 13 سنه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٦٬٠٧٢٬٨٣٠ جنيه

    دوبلكس في نوراي, مقدم 5%, تقسيط علي 8 سنوات

    Smart Move logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٤٬٨٩٣ جنيه

    شقة 101م في كمبوند كافالي بالتجمع الخامس

    Feeds logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 3غرف بتقسيط مقدم 575 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله342م متشطبه استلام فورى مقدم3.6م-كاش16م

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 غرف للبيع بتقسيط مقدم 870 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله342م متشطبه استلام فورى مقدم3.6م-كاش16م

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٤٬٨٩٣ جنيه

    شقة 101م في كمبوند كافالي بالتجمع الخامس

    Feeds logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله342م متشطبه استلام فورى مقدم3.6م-كاش16م

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 393م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 6مليون

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت 2 غرفه في المونت جلاله للبيع بافضل سعر تقسيط

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٨٢٠ جنيه

    غرفة وصالة Pool View بالممشى بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه119م ارضي بجاردن للبيع في مدينتي B8استلام شهور

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١١٩ متر مربع

    ٥١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٢٦٬٩٠٨ جنيه

    استلم فورًا بغرفة وصالة بمقدم 30% فقط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا غير مكشوفة مع نظام تقسيط

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن37م جاهزة للسكن الان بدون مقدم بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مع تقسيط – جولف إكستنشن – سعر عادل

    Residia logo image

7

    7+

    ٥٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل من سعر الشركة فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بدون مقدم مع ماونتن فيو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بأقل سعر وبدون مقدم فى العاصمة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو جراند فاليز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٦٩٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى افضل موقع فى التجمع واقساط حتى 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع