شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 33

6,596 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة فيو بحيرة كافانا بالتقسيط للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط إطلالة مفتوحة فيو بحيرة كافانا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٨٢٦٬٤٤٩ جنيه

    احجز شقتك باقل مقدم واقساط حتى 12 سنه بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٩٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهرة الجديدة و اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بفيو مميز واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة للبيع في فالدا فيلدج مدينة المستقبل بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في الغردقة -ستديو للبيع موقع مميز بسعر لقطة

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٢٨٬٢٥٠ جنيه

    شقه 120 متر للبيع بالتقسيط موقع مميز جدا

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في الشيخ زايد بجوار الربوه وايتابا

    Property  Hills. logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقه متشطبه بالتكيفات في الكارما

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٦٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجاردن متشطبه في اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري للبيعB12مقدم واقساط فيو نارو جاردن116م

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع عالبحيرات مباشرة 97م في بريفادو

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٢٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172متر مميزه بالتقسيط للبيع في سولانا

    I-Move logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استلام فوي في بريفادو 141م بالتقسيط حجز قديم

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٧٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    لقطة عقد قديم في B14 ارضي بحديقة مقدم واقساط 135م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بجاردن فى كمبوند سراي SARAI

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر دابل فيو فى كمبوند هايد بارك بالتقسيط

    Sonic For Real-Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد هايتس بالتقسيط علي سنتين

    Master Key logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا شقتك بمقدم10% علي شارع التسعين مباشرة

    Roots Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه130متر بحديقه للبيع استلام فوري بالتقسيط

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك جاهزة للمعاينة بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقه 3غرف استلام فـوري في سرايات القطاميه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٣٩ جنيه/متر مربع