شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 32

6,596 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري قسط 7 سنين بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣٦٬٢٩٥ جنيه

    شقة بجاردن 45م ريسيل/إمكانية تقسيط مقدم مع المالك

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة الترا سوبر لوكس بالتقسيط في صن كابيتال

    RE/MAX Everest logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بسعر لقطه ريسيل موقع مميز-هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم بالتقسيط بإطلالة على الحدائق

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة 170 بالتقسيط -مرحلة اللاجون

    Emtdad Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن تايب مميز استلام قريب في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل بالجاكوزى استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع