شقق للبيع في زهراء مدينة نصر بالتقسيط, صفحة 30

6,596 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في هايد بارك بتقسيط 10 سنين لفترة محدودة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه بسعر مش هيتكرر لفتره محدوده استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨١٬٥٧٠ جنيه

    امتلك شقه في موقع مميز باقل مقدم واقساط 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك موقع مميز اقل مقدم واقساط 10سنوات - هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بحديقه موقع مميز في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط بإطلالة على الحدائق

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في اي سيتي اكتوبر دقائق من بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى تاج سيتى دور مميز دبل فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م استلام قريب امام مدينتي دابل فيو بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف 168متر فى زيد اعلى فيو فى زايد

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 375الف امتلك شقتك في ماونتن فيو قسط 9 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيوpark شقة 156م متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٩٥٬٣٤٠ جنيه

    امتلك شقة بقيمة حقيقية بالتقسيط في مشروع Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٤٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك(180م)بقلب زايد بالتقسيط المريح ع10 سنين

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع