شاليهات للبيع بالتقسيط في راس الحكمة, الساحل الشمالي, صفحة 34

1,163 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم0%تقسيط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بأقل مقدم شاليه سي فيو قسط ع12سنة

    Square Real Estate logo image

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب فى يود من الاهلى صبور باقل مقدم 580الف

    Platinum Properties logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى المرحلة الجديدة من يود الاهلى صبور قسط

    Platinum Properties logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب يطل عل البحر اقل مقدم بالتقسيط حتى 8 س

    Platinum Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٢١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري كامله التشطيب ف قلب راس الحكمه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فى سى شور يطل على اللاجون بالتقسيط حتى 8 س

    Platinum Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على الاجون بسعر مميز فى سى شور بالتقسيط

    Platinum Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٤٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬١٧٤٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين | شاليه فاخر مميز على البحر و لاجون!

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بتطشيب High end وفيو صف اول بحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو لاجون ف Ramla متشطب ب مقدم 5%وقسط 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري صف اول افخم فيو للبحر تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحر قدامك وخصوصية كاملة وفيو يخطف العين تشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 120م في موقع ساحلي مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات في راس الحكمة تقسيط 7 سنين

    Property Hills Star logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر جاهز بالتشطيب فـ هايد بارك الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٢٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه سي فيو تشطيب راقي بمقدم5%تقسيط ع10سنة

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري في رأس الحكمة بتشطيب كامل و سعر مميز

    Property Group logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دفعة أولى 5%،اطلالة مميزه على البحر متشطبه بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بمقدم 850 الف افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بأقل مقدم 5% افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مدن راس الحكمه بأقل مقدم 5% افضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالكامل بإطلالة مميزة على البحر.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بغرفتي نوم بإطلالة على البحيرة بمقدم 5 % فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأٌقل مقدم للبيع شاليه سي فيو تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع