شقق للبيع بالتقسيط في مدينة المستقبل استلام فوري, صفحة 37

1,211 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م في سراي استلام فوري نصف تشطيب فيو فلل

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبه بمقدم 10% تقسيط لحد6 سنين

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بأقل سعر تقسيط 7 سنين

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بمقدم و اقساط مع بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٢٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٨٤٤ جنيه

    ستوديو 70م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 161م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 161م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة جادرن لافينير برايم لوكيشن بسعر رائع

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجادرن في لافينير بسعر مغري

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي S1 استلام فوري بمساحة كبيرة

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بسعرلقطة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل سعر مع بيتا بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بفيومميز ف بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي امام المزار

    BETA EGYPT logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي بي ١٠% فقط

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لُقطة في كمبوند لافينير – المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم شقة 162م استلام فوري كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم شقة 162م استلام فوري كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بخصم 4 مليون كمبوند ساكن وعايش بالفعل

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع