شقق للبيع بالتقسيط في مدينة المستقبل استلام فوري, صفحة 35

1,211 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر 3غرف بسعر لقططه استلام فوري ف سراي s1

    S signature logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 195م 3غرف استلام فوري برايم لوكشين

    S signature logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالوكيشن مميز للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع باقل سعر فيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3غرف بأقل من سعر الماركت استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا بأقل سعر بالمستقبل سيتي+بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل استلام فوري | شقة 3 غرف 195م | لوكشن مميز

    Gate real estate marketing logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 151م لقطه استلام فوري بالمستقبل سيتي وبالتقسيط

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار مدينتي بأقل مقدم+تقسيط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٤٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير فيو على لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م استلام فوري فيوبحري موقع مميز(بسعرلايقارن

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقه بتقسيمه مميزة وبأقل سعر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة 3 غرف بأقل سعر في لافينير

    Merak Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أٌقل سعر في سراي للشقه 2 نوم استلام فوري بأفضل فيو

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في هاب تاون شقه لقطه 3 غرف استلام فوري

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك الان مع وادي دجله بدون مقدم+قسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ارضي بجاردن بفيو مفتوح علي اللاند سكيب

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع برايم لوكيشن بمقدم و اقساط

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع