شقق للبيع بالتقسيط في مدينة المستقبل استلام فوري, صفحة 33

1,211 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة متشطبة اقساط 10 سنين في بلوم

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق شقة 167م استلام فوري فيومفتوح الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م استلام فوري في سراي بجادرن 220م

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م استلام فوري فيو مفتوح بحري (بسعر لايقارن)

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند زيزينيا – مستقبل سيتي

    Smart Location Group logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحرى استلام فوري في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري اكثر عمارات مميزة - كابيتال جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند سراي استلام فوري ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م في سراي استلام فوري فيو مميز سعر لقطة

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - سعر لقطة - استلام فوري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة مفتوحة بأقساط في S2 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع في سراي 169 متر دور متكرر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بسعر لقطه مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير-ارخص شقة 131م في الماركت بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة80م استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ١٧٣ متر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي بي ١٠٪ فقط

    BETA EGYPT logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف قلب المستقبل ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مميزة اطلالة مميزة علي الفيو بحرى

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 122م+جاردن 90م استلام فوري فيومميز

    Bright logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "استلام فوري" بتشطيب كامل في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 163م+جاردن160م استلام فوري متشطبه بسعر !!

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬١٥٧ جنيه/متر مربع