شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 69

4,230 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جولف ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جولف ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر - لوكيشن متميز - استلام فوري

    Citizen Home logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة في اي سيتي اكتوبر بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في صن كابيتال اقل سعر في الكمبوند

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز مواقع غرب سوميد شقة استلام فوري بتسهيلات

    Green City for real estate logo image

    شارع الكاميليا, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس| تشطيب كامل

    Buyerside logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر شقه بجاردن اقساط 5سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالفرش و التكيفات فى زد

    Evergreen Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فورى - لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م² + 88 م²جاردن استلام فوري بالتقسيط

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع