شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 24

4,216 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف متشطبه بالكامل للبيع في نيو جيزه

    Driven Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات و المطبخ استلام فوري

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161مترموقع ممبز في أبراج زيد استلام فوري

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة علي المفتاح بكمبوند في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اكتوبر - مرحلة Park view

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالمطبخ و التكييفات

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة للبيع استلام فوري في نيو جيزة

    I-Move logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٩٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر لقطة استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحياة مميزة ، بتشطيبات مثالية | زيد ويست

    Roots Development logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بجوار سيتي سكيب في 6 أكتوبر

    New Build Developments logo image

    الحي العاشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بكمبوند بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر شقة متشطبة-استلام فوري - موقع مميز بحري

    Emtdad Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة ببينتهاوس 290م بفيو بانورامى

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالمطبخ و التكييفات

    Property Hills VIP logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه 111م في باديه 6 اكتوبر

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في حدائق اكتوبر كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١١٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في التوسعات الشمالية بيت الوطن

    New Build Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع قسط 4 سنين بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستلام الفوري جاهز للسكن بتشطيب كامل بسعر خاص

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز كاملة التشطيب استلام فوري

    Roots Development logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل البيع لدواعي السفر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بقلب الشيخ زايد ب اقل سعر متشطبة

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع