شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 27

4,216 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 803 مساحة 165م استلام فوري فيو مفتوح

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز استلام فوري في ويستاون بيفرلي هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع كنز كمبوند

    Revalo Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بأميز كمبوندات حدائق اكتوبر بمقدم ١٥٪‏ استلام فوري

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند جراند سيتي علي طارق الواحات

    جنوب الاحياء, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند في جراند سيتي مدخل كهرباء

    متفرع من شارع الكفراوي, الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٥٤٬٦٥٢ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - دور متكرر

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع استلام فوري دار ممصر ال 16

    Master Key logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر شقه 150متر للبيع في جنه 2 استلام فوري

    Master Key logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر استلام فوري للبيع في نبو جيزه

    I-Move logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه استلام فورى ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر

    I-Move logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر استلام فوري كمبوند بليس جيت

    Master Key logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة ناصيه بفيو مميز ع ش المطبعة

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع المطبعه, الطالبية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في نيو زايد بجانب اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح ومميز برايم لوكيشن ع ش ترسا

    Al Beltagy Real Estate logo image

    كوبرى ترسا, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 145م واجهه للبيع استلام فوري3غر

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل نصف تشطيب في كيان-استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بسعر مميز بالتقسيط -استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بسعر مميز بالتقسيط -استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري للبيع في باديا

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري للبيع في باديا

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٦٧٬٨١٧ جنيه

    بالسعر القديم شقة غرفتين للبيع في باديةلوكيشن مميز

    Western House logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 200متر للبيع في جاردن هيلز استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالكامل بمقدم5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة فى كيان على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع