شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 170

4,255 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس استلام فوري من ايوان بجانب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م الترا سوبر لوكس حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري في ماونتن فيو احلى فيو بالمشروع

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند اشراقه 6 اكتوبر

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢١٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة200م بحديقة200م كمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي واجهه امامية A Class بحدائق الاهرام

    Al Beltagy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع استلام فوري في كمبوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٦٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة 200 متر استلام فوري في ارقى منطقة في دريم لاند

    Property Hills Star logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زايد كمبوند رفير نيو زايد استلام فوري

    Premises logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    148 متر استلام فوري في كمبوند اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند روك ايدين حدائق اكتوبراستلام فورى

    Abrag Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس 3 غرف حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فوري في سوديك بالتقسيط

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل استلام فوري بالقسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 225م تسليم فوري بالتقسيط ف زايد عالمحور

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 136م استلام فوري ف كمبوند تاله 6 اكتوبر

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    235 م فيو مباشر pool & landescape بحري استلام فوري

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع حدائق اكتوبر كومبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل فيو مميز استلام فوري و تقسيط 5 سنوات

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3 مليون بحري فيو امامي استلام فوري في تالة

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٨٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بواجهه امامية A Class بحدائق الاهرام

    Al Beltagy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في صن كابيتال ( اريبيا هولدنج )

    JMG logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class بقلب السياحية التورينج اخر الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    ميدان الرمايه / طريق اسوان الجيزة, آخر فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع