شقق للبيع بالتقسيط في الجيزة استلام فوري, صفحة 168

4,255 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين استلام فوري بجوار وسط

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اقساط لسنتين ب احياء بادية

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٣٥٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 480 الف و قسط علي 8 سنوات

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ريسيل للبيع بحدائق اكتوبر 3 غرف استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة استلام فوري في زيد ويست زايد

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل اقل سعر متشطبة موقع مميز فيو مفتوح vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 110 متر بمقدم 363 الف و قسط 8 سنوات

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 160 متر بجوار بادية بالم هيلز

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي شارع النوادي الرئيسي فيو النهر الاخضر

    M.H. Group logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بسعر لقطة فى الحى الثامن الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زيد - الشيخ زايد

    Blocks logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع ريسيل استلام فوري اقل مقدم vyeسوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فوري اقل سعر vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مفتوح ومميز بموقع متميز بأكتوبر

    متصدر

    Al Beltagy Real Estate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    كراون العقارية تطرح وحدات استلام فوري -سنه - سنتين

    Crown Developments logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بالم باركس بالم هيلز ٢٢٢م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي شارع النوادي الرئيسي فيو ميدان لاند سكيب

    M.H. Group logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2 غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتل

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة اكسترا برايم لوكيشن ع ش اللبيني

    Al Beltagy Real Estate logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب في بالم باركس

    Blocks logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرفة 105م استلام فوري كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع ماونتن فيو اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل140استلام فوري كاملة التشطيب بحري و لاندسكيب

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في الحي التاسع 6 أكتوبر

    New Build Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بجوار بادية بالم هيلز اكتوبر الجديدة

    ملكي للاستثمار العقاري logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع