عقارات تمويل عقاري للبيع في مصر, صفحة 8

207 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 118م بسعر لقطه للبيع فى كمباوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 106م بسعر لقطه للبيع فى كمبوند دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م ريسيل لقطه فى كمباوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م لقطه للبيع فى كمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87متر فيو خارجي استلام شهرين في قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م ريسيل للبيع فى كمباوند ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في البشاير 6 اكتوبر - 140م دور 2 - الترا

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 93م للبيع باقل سعر بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 64متر في كومبلكس قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو65م غرفه حمام ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 135واجهه خارجيه بل الكامل في دجلةلاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129واجهه خارجيه في دجلة لاند مارك مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٧٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بسعر لقطه للبيع فى كمبوند جراند سيتى

    MRG Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل للبييع في دجلة لاند مارك 97م واجهه خارجية

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر شقه مميزه للبيع ف الحي السابع بزايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة شقه للبيع تمويل عقاري متفرع شهاب بالمهندسي

    جراند هاوس logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع حدائق الاهرام 175م الدور الاول واجهة

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جانبي 110م في حدائق الاهرام منطقة ط

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل استديو قطامية جيت 1.250.000 فيو حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94م ريسيل لقطه للبيع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع شقة واجهه بحري بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107 لقطه للبييع 2 غرفة و2 حمام تقسيمةمميزة

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع