عقارات تمويل عقاري للبيع في مصر, صفحة 5

207 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان ف كمبوند بالهرم وقسط علي 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة واسكن الان وقسط ع 25 سنة تمويل عقاري

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٨١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بتمويل العقاري والاستلام فورا وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في كمبوند ال خليفة في الهرم وقسط ع 25 سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٩٠٠٬٠٠٠ متر مربع

    ١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بمقدم 800 الف سوبر لوكس والاستلام فورا

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الخصوصية شقة داخل كمبوند بالهرم وقسط ع 25سنة

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمويل عقاري بكمبوند بالهرم والاستلام فورا

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع روف 240 متر في مدينة الشروق

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دجله لاندمارك شقه ٩٦م تصلح تمويل عقاري

    Impact Investments logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكملت اقساط استلام فورى فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م فيو خارجى للبيع بكمبوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة للبيع في حدائق بوابة 4 واجهة تشطيب فندقي

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مرتفع للبيع ب 6 أكتوبر – الحي الثاني

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان وقسط ع 25 سنة مع كمبوند ال خليفة بالهرم

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه بالجراج استلام فورى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مميزه غرفتين استلام شهرين تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م استلام فورى وجه خارجيه فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع في دجله لاند مارك – استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى لاندمارك فى البرج الدائرى باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 88م ريسيل استلام فورى فى دجله لاند مارك جانبيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع