فلل فاخرة للبيع في مدينتي, صفحة 4

140 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر نموذج فيلا علي وايد جاردن بمساحه ضخمه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج Eتشطيبات الخاصه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك حياة الرفاهية في مدينتي – V8، نموذج Y

    New Home Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣٤١ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 10% مقدم في كوكون مستقبل سيتى أمام مدينتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج X تطل على وايد جاردن 600 م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر نموزج فيلال علي جولف مباشره موقع مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينتي | موقع مميز | سعر لقطه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 5 نوم بسعر تجارى على وايد جاردن 730م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع B تطل علي وايد جاردن| 6 نوم| بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي القاهرة الجديدة موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٥٦٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمساحه الارض 1280 م بسعر مميز

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي D فيو وايد جاردن تشطيبات خاصه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج C3 بتسهيلات على 11 سنه

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢١٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 5 نوم بسعر تجارى بمساحه الارض 730 م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة (Type B) للبيع في مدينتي

    Property Network logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع — نموذج F

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا علي بحيرات في مدينتي بمساحه ضخمه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E فيو البحيرات

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع (Standalone) نموذج D3 بتصميم مودرن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٣٨٢٬٩٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع فى مدينتى نموذج c3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في مدينتي بسعر نادر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة ستاند الون480 تشطيب سوبر لوكس كاش

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تشطيب سوبر لوكس 360م بالمطبخ والتكييفات

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو في مدينتي علي بحيرات مباشره بتشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج X | أرض 500م | إطلالة وايد جاردن

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع