فلل فاخرة للبيع في مدينتي, صفحة 2

139 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E ناصية ممر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فندقية للبيع – وايدجاردن فيو مدينتيVG1

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٨ متر مربع

    ١١٣٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كاش في مدينتي بحمام سباحة

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوادرو فيلا VG5مدينتي تصميم فندقي وموقع مميز للبيع

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بسعر مميز استلام فوري بموقع مميز

    why solutions logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٣ متر مربع

    ٩٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على ٩ سنوات بجانب ميڤيدا فى اميز موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٤٤٬٨٨٦ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة فاخرة في قلب كمبوند باتر فلاي

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٩٠ متر ٣ غرف وغرفه معيشه ب ٥٪؜ فقط و٩ سنين ا

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 10% مقدم - في مستقبل سيتى أمام مدينتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VG1 مدينتي بحيرة وجولف فيو تصميم فندقي فاخر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ١٤٠٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VG2 مدينتي بحمام سباحة خاص وتشطيب فندقي فاخر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 50%وباقى الاقساط على6شهور وامتلك فيلاBبمدينتى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي D فيو وايد جاردن 4 نوم

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٧ متر مربع

    ١١٧٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 7 غرف للبيع في مدينتي مجموعة فور سيزون

    Property Network logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦١٩ متر مربع

    ٨٧٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا نموذج X بحمام سباحة كاش وايد جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٣٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج E | وايد جاردن | بسعر تجارى| 730م

    متصدر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٠٠٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 6 نوم بسعر تجارى وايد جاردن | 860م

    متصدر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا V بالتكييفات وحمام سباحة للبيع في مدينتي VG1

    أبو ظبي العقارية logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬٩٣٨٬٤٨٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في مدينتي

    Property Network logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع في مدينتي بإطلالة على أكبر جولف في مصر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦٧٧ متر مربع

    ١٦٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تطل علي وايد جاردن 1300 م 6 نوم

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي D فيو وايد جاردن 4 نوم

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٧ متر مربع

    ١١٣٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا للبيع بالقرب من اوبن اير على وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٠٥٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مدينتي متشطبه تشطيب فاخر و مفروشه

    Empire real estate and investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذجT للبيع في مدينتي بحمام سباحه علي الجولف

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦٠١ متر مربع

    ١٤١٬٤٣٠ جنيه/متر مربع