شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 4

13,512 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٥٥٠ جنيه

    شقة مميزة 195م 3 غرف في Kite Residence أكتوبر

    Selection Code logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة استلام سنة بجوار palmparks,swanlake

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٨٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين في ارقى مشاريع اكتوبر بجانب نادي الجزيرة

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو بـ زيد زايد فيو البارك وقسط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٨٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد الجديده بقسط علي 15 سنه

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في صواري بمقدم ١٠٪؜ علي ٧ سنين

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتكييفات في كايرو فيستيفال سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٥٠٠ جنيه

    149م لاند سكيب بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق فيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٩١٬٣٠٠ جنيه

    وحدة ارضى114م جاردن بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر فيو

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥١٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٥٩٬٩٠٠ جنيه

    وحدة 123متر بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بسرايات المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب الترا سوبر لوكس في مدينتي b11

    Golden Key logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 188 متر نصف تشطيب موقع مميز في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 169 متر للبيع في سراي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مميز علي المسبح ل 3 غرف بتشطيبات فاخرة

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند ازاد ڤيوز

    Grey Parrot Realty logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – VINCI العاصمة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر حصري و لقطة شقة 246م استلام فوري وبفيو مميز

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بفيو لاندسكيب بسعر لقطة

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5%مقدم وقسط ع 10س امتلك وحدتك متشطبه بمستقبل سيتي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع