شقق فاخرة للبيع في هايد بارك نورث, راس الحكمة, صفحة 3

13,512 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بفيو خيالي من 3 وجهات على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف ماستر_ فيو مفتوح على Pool اقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750,000=شقه (208 متر _فيو مفتوح على Water Feature)

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3نوم بيع كمبوند ميفيدا اعمار التجمع

    Horizon Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم (176متر ) بتشطيب كامل بفيو مفتوح ع لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه استلم فوري (135م)تشطيب كامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري(226متر) ب 3,000,000 تعاقد بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بفيو خيالي من 3 وجهات على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر على البول مباشرة في ديجويا نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع ارضي بحديقة B6 سوبر لوكس 103م فيو جاردن

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٥٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند ذا هارف الشيخ زايد

    D.Signature logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٦٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فاميلي هاوس في كمبوند او ويست من اوراسكوم

    D.Signature logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب + ACs + مطبخ | فوري | جميع الغرف باطلالات !

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Spacious Luxury Flat for Sale in Agouza – 300 SQM

    Homes Egypt logo image

    ميدان فيني, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile Serenity Meets City Luxury Apartment for Sale

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد بقسط علي 12 سنه بجانب الرب

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 2027 في اي سيتي اكتوبر

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطـيب ألكمي قـرب مـطار سـفنكس بالـقسط علي ١٠

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عالتسعين الجنوبي مباشرة قسط يصل لـ 14 سنة

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع