شقق فاخرة للبيع في مصر, صفحة 2

13,531 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 (District 5) | فيو مفتوح

    Aqarpedia For Resale logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل مقدم في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+ جاردن متشطبه بالكامل استلام فوري في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٩٬٢٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص شقة 183م بموقع مميز جدا للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اسثماريه امام مول ارابيلا لقطه

    Zein for real estate logo image

    شارع المدرسه الكنديه, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة133م للبيع ف كمبوند متشطبة بالتكييفات ف شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 142م متشطبه استلام فوري تقسيط علي3 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري شقه 184م متشطبة في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو B3 مدينتي أول سكن وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن | 193 متر | تشطيب سوبر لوكس

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن فورًا مع حديقة خاصة وأثاث كا

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب في مراسي للبيع استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في ليفيلز الشيخ زايد-1,5م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بفيو مفتوح كمبوند فيه كل خدماتك وقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيوB8مدينتي تشطيب فاخر وسعر شامل الأقساط

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في لافينير المستقبل سيتي – استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه اي سيتي استلام فوري باقل سعر وڤيو مميز

    Full House West logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز 103م للبيع بالفرش والاجهزه بأكبر المراحل B6

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في لافينير المستقبل سيتي – استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اسثماريه امام مول ارابيلا لقطه

    Zein for real estate logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133م بتشطيب خاص بالفرش امام Strip mall في B11

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند FIORi لوكيشن مباشر على الأوسطي

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند FIORi قسط علي 10 سنين

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 105م غرفتين بالجراج بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع