بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 19

569 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة سوبر لوكس للبيع في الياسمين بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٩٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فلات مستقلة للبيع في ذا إستيتس – سوديك سعر أق

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    For sale villa in sodic in zayed RTM inst up to 8y

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم فورا فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم فورا فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم فورا فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم فورا فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالاسانسير للبيع في رويال سيتي زايد

    Abrag 2 logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع - داخل بيفرلي هيلز - سوديك ويست

    DMG logo image

7+

    7+

    ٧٩٠ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الصف الأول بإطلالة جولف وموقع مميز

    The Polygon logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5مليون مقدم او كاش 41مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5مليون مقدم او كاش 41مليون

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا565م فاخرة جدا لقطه تقسيط ع9س مع سوديك في زايد

5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا565م فاخرة جدا لقطه تقسيط ع9س مع سوديك في زايد

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا565م فاخرة جدا لقطه تقسيط ع9س مع سوديك في زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا565م فاخرة جدا لقطه تقسيط ع9س مع سوديك في زايد

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٠٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 856-استلام فوري بأقل سعر في كارما4 الشيخ زايد

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٨٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى مقدم 3مليون لشيخ زايد 52مليون كاش

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٥٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى مقدم 3مليون لشيخ زايد 52مليون كاش

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٥٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elite Villa for Sale in Allegria – Zone F (Sodic)

    Amaken For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بفيو على المساحات الخضراء استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٥٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    New Offered Villa For Sale Land 970 Bua 650 sqm

    Homes Egypt logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند الربوه الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع مع بول خاص في تارا -الشيخ زايد

    Properties-Today.com logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع