بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 16

569 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا، مساحة ٦٠٠ متر مربع

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام موقع مميز على البحيره

    Hefnawy Group logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ١٣٣٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز في ذا إستيتس

    Hefnawy Group logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٦٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع في اليجريا-بيفرلي هيلز

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في أليجريا

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب فاخر فيو الجولف بكمبوند الربوة

    Adagio Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في أليجريا ليك فيو

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا صف أول على ملعب الجولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عند مدخل زايد 1 كمباوند رويال سيتي الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فبلا كبيره مع حمام سباحه بسعر مناسب

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستقلة في أليجريا مفروشة بالكامل

    Crafters Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند الجريا استاالون بالفرش والاجهزه

    Genova Investment logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الجريا برايم لوكيشن

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا متشطبة بالتكيفات في اليجريا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٢٥ متر مربع

    ١٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في كايرو جيت | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٧٩٠ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة داخل اليجريا سوديك – Arquitectur

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا على اللاند سكيب

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا عالجولف في اليجريا جاهزه للسكن وباقي اقساط

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اليجريا داخل بيفرلي هيلز

    Genova Investment logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري صف اول مباشره علي الجولف

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 565م استلام فورى باقل مقدم فى الماركت

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع