بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 17

569 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة للبيع ميدوز بارك نيو زايد موقع مميز

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠١٬٠٧١٬٤٧٦ جنيه

    فيلا مميزة للبيع بمساحة ارض ضخمة باقساط حتى 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ٢٠٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه للبيع بكمباوند الكارمه 4

    Crafters Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة استلام فورى للبيع متشطب أليجريا

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي الجولف مباشر للبيع الربوه

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم فيلا مودرن متشطبة فى أليجريا بجانب الربوة

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطب للبيع صف أول جولف أليجريا سوديك

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تشطيب فاخر بالمطبخ والتكيفات في الربوه

    RE/MAX Everest logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع متشطبة سوبر لوكس اليجريا

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري استلام فورى587م بتصميم اوروبي قسط.

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٧ متر مربع

    ٨٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع – موقع مميز في ويستاون سوديك

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦١٢ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beverly hills, phase one, fully finished villa

    Tasweeq For Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مُصممة بتصميم خاص – بإطلالة جولف مرتفعة ومميز

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٧٥ متر مربع

    ٢٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    luxury one story villa with ex Emmar inst 8year

    Selection Code logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في أليجريا سوديك | أرض 1600م

    Properties-Today.com logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٨٠٠ متر بحمام سباحة فيو جولف للبيع في الربوة

    West City logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحديقة و حمام سباحة للبيع - كمبوند تارا

    New Avenue Real Estate logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيو فيلا سوبر لوكس للبيع بحمام سباحة اليجريا

    Driven Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٣٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالفرش ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع