بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 2

97 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٨٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة فى البروج مرحلة البيت استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٦٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة فيلا بتشطيبات داخلية وموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينة الشروق

    RE/MAX 1st Choice logo image

    المجاورة السابعة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في حياة ريزيدنس تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الحياة ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ٤١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع20مليون واستلم استاند الون باجمل فيو على البول

    Engaz Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاندالون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاندالون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاندالون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي الثالث شرق مدينه الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحري بحمام سباحه خاص بتشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه علي المفتاح متشطبه في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فلة للبيع لوكيشن مميز جدا وبأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

    مكسيم ريزيدنس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 648م/ بزمنت و ارضى و اول / معاها رخصه تعليه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    6

    ٦٤٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – مدينة الشروق | ضاحية النخيل

    RE/MAX 1st Choice logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ضاحية النخيل الشروق مفروشة بحمام سباحة فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون 1000 متر للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 848 للبيع المنطقه الثامنه مدينة الشروق

    Future Home RealEstate logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٤٨ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره كامله للبيع استلام فوري ف مدينه الشروق

    Creative Real Estate logo image

    ميدان الجامعة الفرنسية, سيتي سنتر 1, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    لا يوجد

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون لقطه للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع موقع مميز على اكبر وايد جاردن 760م

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الشروق، الحي الثاني شرق 800م، على حديقة

    Home Approach logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع