بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 8

1,899 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متسلمة صف اول على الجولف بموقع مميز جدا

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة والاجهزه للبيع كمبوند جبيل

    Brokers Hub logo image

    جبيل, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه للبيع الكرمه 4 الشيخ زايد

    Driven Properties logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م +حمام سباحة استلام فورى بمقدم 3.5 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م +حمام سباحة استلام فورى بمقدم 3.5 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م +حمام سباحة استلام فورى بمقدم 3.5 مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م +حمام سباحة استلام فورى بمقدم 3.5 مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيع فيلا بسعر شقه خطوه لوصله دهشور تشطيب سوبر لوكس

    جرين بلازا 1, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة إستلام فوري للبيع في رويال ميدوز

    REV Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في بالم هيلز جولف إكستنشن | تشطيب فاخر

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    7

    ٥٥٩ متر مربع

    ١٤٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلاله مميزه في نوفيلا أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في جرين أواسيس-مساحة أرض ضخمة

    RE/MAX Everest logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في جرين أواسيس-مساحة أرض ضخمة

    RE/MAX Everest logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مفتوح لاند سكيب و حمامات سباحه خاصه

    Realpals Real Estate logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٢٬٤٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا من اصل ٦٢ فيلا| افضل مشروع | وصلة دهشور

    Home Select for real estate logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٥٣٤ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا548م فاخرة جاهزة للسكن للبيع على محور 26 يوليو

    property hills Elite logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٦٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند الربوه الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في سولانا الشيخ زايد الجديدة

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٩١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في The Crown Palm Hills

    I-Move logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٣١ متر مربع

    ٧٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف رويال سيتي علي شارع رئيسي تشطيب الترا لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه على شارع رئيسي – موقع مميز جداً.

    Gate real estate marketing logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - استلام فوري - مباشر على جولف

    Emtdad Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع