بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 4

1,899 عقارات أخرى
  • 23

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حصرية صف أول على الجولف للبيع في نيو جيزة

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بغرب سوميد مجاوره 3 -5 ادوار متشطبه

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٦٦٢ متر مربع

    ٢١٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متوسطة للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ELIE SAAB Signature بحمام سباحة | الوحيدة

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في غرب سوميد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مساحه كبيره في بالم هيلز بمقدم و اقساط

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - كمبوند جرين فيلدج (٦ أكتوبر)

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيفرلي هيلز فيلا للبيع ٦٠٪ ؜تشطيب فيو مميز أرض800

    West Field Property Consultancy logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز متشطبه بالكامل للبيع في الربوه

    Driven Properties logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في بالم هيلز بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان كبيرتان متصلتان، بسعر مناسب

    RE/MAX Al Mohager logo image

6

    7+

    ٥٦٢ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 515 متر للبيع في بيلفيل الشيخ زايد

    Real Vision logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥١٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا كراون - بسعر أقل من سعر السوق

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل فخم ذو طابع فني مميز - مواد مختارة بعناية

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا واسعة في بالم هيلز بسعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية - 900 م

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ٥١٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فبلا كبيره مع حمام سباحه بسعر مناسب

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا كراون - بسعر أقل من سعر السوق

    RE/MAX Al Mohager logo image

7+

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز في ذا إستيتس

    Hefnawy Group logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٦٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فيلا 740م للبيع في رويال سيتي الشيخ زايد

    Driven Properties logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع لاصحاب الزوق الرفيع ومحبي الهدوء

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة حمام سباحة للبيع رويال سيتي الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٢٢ متر مربع

    ٩٦٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في إعمار كايرو جيت

    Flip logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فاخرة للبيع في رويال سيتي الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٢٢ متر مربع

    ١٠٣٬٨٧٨ جنيه/متر مربع