بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 66

1,899 عقارات أخرى
  • 29

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٩ متر مربع

    ١٢٥٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very Prime Location Villa in Golf Extension

    The Choice For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٥٠٠ متر للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٨٠٠ متر للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند - رويال هيلز - مساحه 2000 متر

    Guides Real Estate logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز في سوان ليك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة رائعة في آيفي نيو جيزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في جولف فيوز بموقع متميز جدا

    Premises logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣٢٢ متر مربع

    ١٠٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – وودفيل، بالم هيلز جولف إكستنش

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باوفر لايقارن فيلاا 700م استلام فوري بفيو مميزالان

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا مميزة للبيع في لاڤيدا البستان – 850 م

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند - رويال هيلز - مدينة 6 اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    رويال هيلز, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – سيتي فيو

    Houses and More For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٨٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا 501م استلام فوري بفيو مميز 4غرف باوفرلايقارن

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٠١ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٦٠٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في الدقي - شارع ميشيل باخوم

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الدكتور ميشيل باخوم, الدقي, الجيزة

    7+

    7+

    ٧١٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا One Story بأفضل فيو 544م بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٦ غرف تشطيب رائع للبيع في مينا جاردن سيتي

    West City logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جراند + بيزمنت للبيع ريسيل او ويست وايت

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فورى سوان ليسك ويست بقسط

    The Way logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٨٠٦ متر مربع

    ١٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند الريم مساحه 768 التوسعات الشرقيه

    Guides Real Estate logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٧٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في 6 اكتوبر الحي الثالث بمساحة كبيرة

    Abrag 2 logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع