بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 64

1,899 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف للبيع في أليجريا

    Flip logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا فخمة في بادية استلام فوري بالتقسيط 12Y

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل رويال ميدوز

    Flip logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا بحمام سباحة للبيع في رويال سي

    Flip logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في New Giza – موقع مميز جدًا صف أول جول

    Flip logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز، صف أول

    Flip logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في New Giza – موقع مميز جدًا صف أول جول

    Flip logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | جاهزة للاستلام تقع في ذا إستيت

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٦٣٦ متر مربع

    ١٦٣٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز جدًا للبيع في بالم فالي

    Flip logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الصف الأول من الجولف مع إطلال

    Flip logo image

6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة مع بالم هيلز بخصم يصل الى 44%

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في جولف فيوز، صف أول

    Flip logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل The Estates

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كاملة على شارع غرب سوميد - 6 اكتوبر

    Blocks logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز جدًا للبيع في آيفوري هيلز

    Flip logo image

5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠١٬٥٦٨٬٤٥٢ جنيه

    فيلا ريسيل ايلي صعب - موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٣٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على الجولف مع بدروم في ديستريكت ون

    Flip logo image

6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا للبيع في ذا إستيتس

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٧ متر مربع

    ١١١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في موقع متميز داخل رويال ميدوز

    Flip logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تخفيض السعر لسرعة البيع – فيلا مستقلة في The Es

    Flip logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز جدًا مع حمام سباحة في Beverl

    Flip logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة 6 غرف فى عرض مميز من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٠٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا كراون بسعر أقل من السوق

    Flip logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ٧٢٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في Golf Extension

    Flip logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ١٨٣٬٣٩٧ جنيه/متر مربع