بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 46

1,902 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬٥١٠ متر مربع

    ٨٦٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ستاندالون643م متشطبه بالكامل بفيو لاجون

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٥ متر مربع

    ٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة امام الشيخ زايد جولف إكستنشن بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٨٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى karma 4 prime location

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا500 مترللبيع برايم لوكايشن في نيو جيزه

    Rokn Real Estate logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - جنات العزيزية

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اليجريا سوديك فيو مميز

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري فيلا مستقلة للبيع 503م بادية بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب مع حمام سباحة للبيع بحري لقطه..

    Crafters Real Estate logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الربوة أرض 840م مباني 320م

    Home city real estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٨٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تايب K بمساحة 1000متر متشطبه فوري بحري صريح..

    Crafters Real Estate logo image

5

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة خلابة على المناظر الطبيعية - 900 م

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة ريسيل متشطبة استلام فوري في سولانا

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥١١ متر مربع

    ٣٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فخمة تاني صف من الجولف كمبوند اليجريا

    West City logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بحمام سباحة موقع مميز كمبوند اليجريا

    West City logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٩٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع ذا استيتس سوديك – زايد الجديد

    Remax Westway logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كومباوند ألما قريب من أمريكانا بلازا

    Brokers Hub logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الربوه الشيخ زايد على الجولف مباشره

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مطلة على البحيرة واللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بموقع مميز جدًا مع بدروم للبيع

    Egypt Best Properties logo image

6

    7+

    ٩٧١ متر مربع

    ١٠٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في أميز موقع بالشيخ زايد أمام بيفرلي

    Inn Properties logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٥٨١ متر مربع

    ٨٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نص تشطيب للبيع في بالم فالي بالم هيلز

    Home Valley logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٥٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٥٢٧٬٨٢٧ جنيه

    فيلا للبيع استلام خلال شهرين في باديا بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣١٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فيو لاند سكيب في سوديك ذا استيتس

    Crown Stone Realty logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٣٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع