بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في الجيزة, صفحة 42

1,901 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع اقل فيلا ف كمبوند جراند هايتس متشطبه

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٤٨ متر مربع

    ٥١٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ١٬٢٨٨ متر مربع

    ٦٩٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره بفيو مفتوح علي لاند سكيب في كارما

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٦٥٢ متر مربع

    ٩٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في رويال سيتي استلام فوري

    I-Move logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الما للبيع اكبر مساحه وافضل لوكيشن

    Element logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور مباشر امام بيفرلي استلام قريب

    Inn Properties logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٨٧ متر مربع

    ١٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٤٠ متر مربع

    ٦٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥٧٣م بكومباوند آلما - ايوان - زايد.

    Abrag 2 logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوليا بإطلالة سيتي فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا حصريه l صف ثان جولف l فيو علي الليك

    RE/MAX Al Mohager logo image

7

    7+

    ٦٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٨٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فيلا فاخرة في جزيرة كينجزرانج

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    6

    ٧٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنرفي كومباوند تاره- زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٩٨٥ متر مربع

    ٤٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الما للبيع اكبر مساحه وافضل لوكيشن

    Element logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ٥٧٣ متر مربع

    ٦١٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    جرين بلازا 1, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    متصدر

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع