بيوت و فلل بمساحات كبيرة للبيع في مدينة 6 أكتوبر, صفحة 28

1,207 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة ٦١٠ متر بغرب سوميد في ٦ اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬١٨٤ متر مربع

    ٩٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري صف اول علي الجولف جولف فيوز

    Inn Properties logo image

6

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالقرب من مول مصر

    Egypt Best Properties logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7+

    ١٬٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي دور واحد للبيع في موقع مميز ارض 1000 متر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥١٢ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كراون بالم هيلز بحمام سباحه

    Flip logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند سوان ليك علي محور 26 يوليو

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٦ متر مربع

    ٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لعشّاق الطبيعة للبيع في واحات الزهراء

    We are consultancy logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط اقل سعر فيلا مستقله للبيع جولف اكستينسن

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٥٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

6

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع استلام فوري متشطبة في جاردينيا

    Egypt Best Properties logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7

    ١٬٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره 500م من تطوير حسن علام بالقسط

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 685 م بإطلالة مزدوجة من حسن علام بالقسط

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٦٨٥ متر مربع

    ٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ٥ فدان بالمرحله الاولي وادي النخيل موقع

    Golden Star Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صغير للبيع بكمبوند الياسمين جرين لاند

    Guides Real Estate logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا بتشطيب كلاسيك للبيع في جرانه

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا بتشطيب كلاسيك للبيع في جرانه

    RE/MAX Al Mohager logo image

5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في جرانة حمام سباحة + ٤ مواقف سيارات

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جرانة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٣ متر مربع

    ٤٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي فيو - حمامان سباحة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٣١٨ متر مربع

    ٤٥٬٥٢٣ جنيه/متر مربع