شقق بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 47

5,963 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٧٧٩ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 189م متشطبه بالتقسيط في اميز المواقع

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 189م متشطبه بالتقسيط في اميز المواقع

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس: أحضر حقائبك فقط!

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 189م متشطبه بالتقسيط في اميز المواقع

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م للبيع في كمبوند village west بالشيخ زايد

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشقة ارضي بجاردن بالتقسيط في Vye Sodic

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٩٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشقة ارضي بجاردن بالتقسيط في Vye Sodic

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٩٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بريميوم للبيع بمساحة 182 متر

    Tasweeq For Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري لشقة ارضي بجاردن بالتقسيط في Vye Sodic

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٩٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى و متشطبة فى فورتى ويست بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في قلب جنة زايد 2 بموقع مميز داخل المشروع

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة جولف في Al Rabwa

    I-Move logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٦٣٤٬١٠٠ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٥٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس مميزة للبيع بفيو مميز - زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة في زيد الشيخ زايد – تشطيب فاخر psr

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأبراج زيد الشيخ زايد 191م فيو بارك فوري

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٥٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شققه للبيع في الشيخ زايد أبراج ZED West HighRise

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالشيخ زايد اقساط علي9سنوات

    متصدر

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م بفيو البارك في أبراج زيد20 دور الشيخ زايد

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ويستاون بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع