شقق بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 46

5,963 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه | فيو مفتوح علي الفيلل | كايرو جيت

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه امام الشيخ زايد 4

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في 205 اركان بالم شقة فندقية 130م

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري داخل فيلدج ويست

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل ارضي بجاردن للبيع في الخمايل في اميز لوكشين

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحصه في الارض ارضي بجارن للبيع في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الخمايل مرحلة اولي بحري بمساحة 170م

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج ويست فيو مميز علي لاند سكيب

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بكمبوند الكورتيارد سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م نصف مفروش للبيع في ويستاون سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند الخمايل ومعاه روف 154 متر

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل المرحلة الأولى متشطبه

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م نصف مفروش للبيع في ويستاون سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل – المرحلة الأولى متشطب

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م نصف مفروش للبيع في ويستاون سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٨٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة نصف تشطيب استلام فوري بسعر تنافسي

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ليفيلز ديونز امام بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبه أستلام فوري كمبوند أليجريا بيفرلي

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في اليجريا بيفرلي هيلز سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن في 6 ويست بيفرلي هيلز سوديك

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٧٧٩ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع