شقق بمساحات كبيرة للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, صفحة 2

5,955 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط 108 شهر في140م مع عضوية النادي الاهلي

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد 2 130م بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيد ويست بالشيخ زايد - استلام يناير27

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد دقايق من هايبر بمقدم 10%\10س

    متصدر

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند الخمايل

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ وتكييفات - أبراج زيد الشيخ زايد

    Brokers Hub logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في فيلدج ويست بجوار كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات في ZED towers zayed

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في فيلدج ويست دقائق من أركان

    Property Hills VIP logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بجاردن أستلام فوري في بيفيرلي هيلز سوديك

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري كمبوند كيان بجانب مول أركان

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي مفروشه في كورت يارد بيفرلي لوكيشن مميز

    plan-B logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة للبيع بجوار هايبر بقلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة موقع مميز بالشيخ زايد مساحة 153م

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كيان شقة متشطبة استلام قريب جدا

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بحديقة دبل فيو مميزة جدًا متشطبه

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ف 2O5 الشيخ زايد قرب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الخمايل موقع مميز افضل سعر

    Element logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيو مميز استلام فورى في بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بقلب الشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن في بيفرلي هيلز سوديك

    الافين للتسويق العقاري logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م تكيفات والمطبخ دوبل فيو استلام فورى

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع