شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 5

1,443 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزةبالتقسيط استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 198م + جاردن 78م فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعرها القديم بإطلالة بحري على اللاجون

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في ريفرز فرصة استثمارية مميزة

    Aqar Misr logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بمقدم 5% وتقسيط حتى 10 سنوات

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سولانا ويست برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف متشطبة بالكامل استلام قريب

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فاي سوديك بأفضل لوكيشن

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف للبيع في الشيخ زايد بجوار سوديك

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 182م 3 غرف بمدخل خاص ومتشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة ف نيو زايد جنب اعمار مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة ف نيو زايد جنب اعمار مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتراس 30 متر بإطلالة على لاند سكيب | سوديك فاي

    Anchor for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة 3 غرف بجوار النادي في فاى سوديك زايد

    Anchor for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بسعر السوق - تسليم قريب

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨١٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم من إعمار، تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في سولانا زايد بمقدم 5% فقط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في سولانا زايد وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٠٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن في مارفيل نيو زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في كارميل أرخص سعر من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيعفي موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في سولانا بقسط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع