شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 8

1,443 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن متشطبة بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٩١٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة جاهزة للاستلام تقسيط 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    تاون ريسيل برايم لوكيشن مشطب باقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٣٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة VYE سوديك جاهز للتسليم أمام الـ HUB مباشرة

    The X Site For Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر لقطة بالشيخ زايد بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    أوري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو لاجون في كمبوند ريفرز -زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه في نيو زايد بتقسيط يصل إلى 10 سن

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على لاجون للسباحة

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في نيو زايد بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ويست فيو 130م متشطبه بسعر مغري

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في كمبوند سولانا بفيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3 غرف بحري للبيع في ديجويا الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م متشطبة استلام فوري في كارميل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، 3 غرف بإطلالة بانورامية، علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق فرصتك مع اكبر مطور بأقل سعر في زايد علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بأقل سعر في زايد واطول فترة تقسيط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز بأقل سعر واطول فترة تقسيط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة استلام قريب على 10سنين بأقل سعر من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة متشطبة بالكامل ب اقل سعر و اطول سداد

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع